pomoc przy zakupie nieruchomości warszawa
Odbiory mieszkań Warszawa

Odbiory

MATBUD

Pomoc w zakupie nieruchomości

Pomagamy w zakupie nieruchomości. 


Od wielu lat obracamy się w branży budowlanej, mamy więc świadomość, jak wyglądają aktualne stawki na rynku nieruchomości oraz znamy czynniki, jakie na nie wpływają. Chcąc wykorzystać naszą wiedzę z korzyścią dla klientów, oferujemy pomoc w zakupie nieruchomości w Warszawie. Usługa obejmuje zarówno sprawdzenie mieszkania z rynku wtórnego, jak i nowego budownictwa.

W ramach naszych działań weryfikujemy dostarczoną dokumentację oraz jej zgodność ze stanem obecnym budynku. Oceniamy także stan, w jakim znajduje się nieruchomość. Na podstawie zebranego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie ocenić zyskowność inwestycji oraz odpowiedniość ceny do faktycznej wartości domu i mieszkania.

Na wyraźne życzenie klienta istnieje możliwość sporządzenia dokumentacji technicznej z takiego audytu, standardowo jednak sporządzamy podstawowy protokół. Pomoc w kupnie mieszkania czy nieruchomości przebiega z nami sprawnie i bezproblemowo.

Jeśli więc planujesz taką inwestycję i potrzebna Ci pomoc w zakupie mieszkania czy innej nieruchomości w Warszawie lub sprawdzenie mieszkania z rynku wtórnego – zadzwoń lub napisz do nas!
Odbiory mieszkań Warszawa